ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ЛИЛИ
Code: 132466
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 61.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 45.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from8.88 €
/
17.37лв.
Interest, fees and APR

10х23.51€
/
10х45.98лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ЛИЛИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 61.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 45.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042674 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
388.40 € / 759.64 лв. 
English 





























