ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ЛИЛИ
Код: 132466
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 61.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 45.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от8.88 €
/
17.37лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.51€
/
10х45.98лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ЛИЛИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 61.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 45.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042674 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
388.40 € / 759.64 лв. 
Български 





























