ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD СТЕЙСИ
Code: 235536
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 60.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 46.00 см
See credit plans
from9.97 €
/
19.50лв.
Interest, fees and APR

10х26.38€
/
10х51.59лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | СТЕЙСИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 60.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800143609798 |
No documents were found for this product

English 




























