ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD СТЕЙСИ
Код: 235536
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 46.00 см
Купи на изплащане
от9.97 €
/
19.50лв.
Лихва, такси и ГПР

10х26.38€
/
10х51.59лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | СТЕЙСИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143609798 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























