ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD БОТЕГА
Code: 229127
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 60.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 46.00 см
- SOFT CLOSE
See credit plans
from11.98 €
/
23.43лв.
Interest, fees and APR

10х31.70€
/
10х62.00лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | БОТЕГА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 60.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800143610091 |
No documents were found for this product

English 



























