ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD БОТЕГА
Код: 229127
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 46.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Купи на изплащане
от11.98 €
/
23.43лв.
Лихва, такси и ГПР

10х31.70€
/
10х62.00лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | БОТЕГА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143610091 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























