ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ЛИНЕА
Code: 484922
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 58.00 см
- HEIGHT TOPPING : 65.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.50 см
- SOFT CLOSE
See credit plans
from6.76 €
/
13.22лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ЛИНЕА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 58.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224041974 |
No documents were found for this product

English 






























