ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ЛИНЕА
Код: 484922
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 58.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 65.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 14.50 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Купи на изплащане
от6.76 €
/
13.22лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ЛИНЕА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 58.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.50 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224041974 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























