КОЛОНА ЗА БАНЯ ВИСОТА ВИВИ
Code: 132463
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SOFT CLOSE
See credit plans
from8.50 €
/
16.62лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ВИВИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WIDTH TALLBOY | 30.00 см |
| HEIGHT TALLBOY | 140.00 см |
| DEPTH TALLBOY | 21.20 см |
| EAN | 3800224042582 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
403.91 € / 789.98 лв. 
English 





























