ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ВИВИ
Code: 132461
In stock
Short Description
- WIDTH TOPPING : 55.00 см
- HEIGHT TOPPING : 63.50 см
- DEPTH TOPPING : 14.40 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.60 €
/
10.95лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ВИВИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| WIDTH TOPPING | 55.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 63.50 см |
| DEPTH TOPPING | 14.40 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042575 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
403.91 € / 789.98 лв. 
English 





























