ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ВИВИ
Code: 132462
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 87.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 45.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from9.66 €
/
18.89лв.
Interest, fees and APR

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ВИВИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 87.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 45.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042599 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
403.91 € / 789.98 лв. 
English 





























