КОЛОНА ЗА БАНЯ ВИСОТА ВИВИ
Код: 132463
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Купи на изплащане
от8.50 €
/
16.62лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ВИВИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА | 140.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА | 21.20 см |
| EAN | 3800224042582 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
403.91 € / 789.98 лв. 
Български 





























