ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ВИВИ
Код: 132461
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 55.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 63.50 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 14.40 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.60 €
/
10.95лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ВИВИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 63.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.40 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042575 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
403.91 € / 789.98 лв. 
Български 





























