ГРИЛ 3В1 57×57×77CM ГРИЛ, ОГНИЩЕ, ПЛОЧА FIELDMANN FZG 1019
Code: 245999
In stock
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
- MATERIAL : МЕТАЛ
Shipping:
See credit plans
from7.55 €
/
14.77лв.
Interest, fees and APR

10х19.99€
/
10х39.10лв.
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL | FZG 1019 |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 77.00 см |
| LENGTH | 57.00 см |
| WIDTH | 57.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669391257 |
No documents were found for this product

English 


























