ГРИЛ 3В1 57×57×77CM ГРИЛ, ОГНИЩЕ, ПЛОЧА FIELDMANN FZG 1019
Код: 245999
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
Доставка:
Купи на изплащане
от7.55 €
/
14.77лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.99€
/
10х39.10лв.
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ | FZG 1019 |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 77.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 57.00 см |
| ШИРИНА | 57.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669391257 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























