АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА DEWALT DCD709M2T-QW 18 V, 65.00 nm, BATTERY COUNT 2, 4.00 Ah, TOOL CASE
Code: 245624
In stock
Short Description
- BATTERY TYPE : Li-Ion
- VOLTAGE : 18 V
- MAXIMUM TORQUE : 65.00 nm
- NUMBER OF GEARS : 2
- BATTERY CAPACITY : 4.00 Ah
- BATTERY COUNT : 2
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from8.31 €
/
16.25лв.
Interest, fees and APR

10х21.99€
/
10х43.01лв.
| Brand | DEWALT |
| MODEL | DCD709M2T-QW |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| MAXIMUM TORQUE | 65.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS | 15 |
| IDLE SPEED 1/min | 0-450 / 0-1650 |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 30 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | 18 V XR |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2 | 4.00 Ah |
| BATTERY COUNT | 2 |
| LED LAMP | Yes |
| TOOL CASE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.200 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048737156 |
No documents were found for this product

English 





























