АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА DEWALT DCD709M2T-QW 18 V, 65.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 4.00 Ah, КУФАР
Код: 245624
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 65.00 nm
- БРОЙ СКОРОСТИ : 2
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 4.00 Ah
- БРОЙ БАТЕРИИ : 2
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от8.31 €
/
16.25лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.99€
/
10х43.01лв.
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DCD709M2T-QW |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 65.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ | 15 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-450 / 0-1650 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 30 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | 18 V XR |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2 | 4.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 2 |
| LED ЛАМПА | Да |
| КУФАР | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048737156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























