АКУМУЛАТОР BOSCH POWER PLUS 54AH
Code: 147388
In stock
Short Description
- SERIES : POWER PLUS
- BATTERY CAPACITY : 54.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
See credit plans
from3.97 €
/
7.76лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | POWER PLUS 54AH |
| SERIES | POWER PLUS |
| BATTERY CAPACITY | 54.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 20.7 Х 17.5 Х 19 CM |
| WEIGHT | 12.800 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК 540A |
| EAN | 4047026554304 |
No documents were found for this product

English 






















