АКУМУЛАТОР BOSCH POWER PLUS 54AH
Код: 147388
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : POWER PLUS
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 54.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от3.97 €
/
7.76лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | POWER PLUS 54AH |
| СЕРИЯ | POWER PLUS |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 54.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 20.7 Х 17.5 Х 19 CM |
| ТЕГЛО | 12.800 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПУСКОВ ТОК 540A |
| EAN | 4047026554304 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























