ФАЯНС ЕRMESAURELIA ДОМИНО ГЕСО 25Х75 CM
Код: 247089
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 75.00 см
- ШИРИНА : 25.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.30 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.50 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Цена M2:
36.90 € 72.17 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.5 M2):
55.35 € 108.26 лв. | Марка | ЕRMESAURELIA |
| МОДЕЛ | ДОМИНО ГЕСО 25Х75 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 75.00 см |
| ШИРИНА | 25.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.30 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.50 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Отношение мерни единици | 1.5000 |
| EAN | 8011634646474 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























