CERAMIC WALL TILE ЕRMESAURELIA ДОМИНО ГЕСО 25Х75 CM
Code: 247089
Short Description
- PURPOSE : INDOOR
- LENGTH : 75.00 см
- WIDTH : 25.00 см
- THICKNESS : 8.30 мм
- TYPE : WALL TILE
- COLOR OF THE TILES : WHITE
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.50 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ITALY
Price M2:
36.90 € 72.17 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.5 M2):
55.35 € 108.26 лв. | Brand | ЕRMESAURELIA |
| MODEL | ДОМИНО ГЕСО 25Х75 CM |
| PURPOSE | INDOOR |
| LENGTH | 75.00 см |
| WIDTH | 25.00 см |
| THICKNESS | 8.30 мм |
| TYPE | WALL TILE |
| COLOR OF THE TILES | WHITE |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.50 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ITALY |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5000 |
| EAN | 8011634646474 |
No documents were found for this product

English 




























