ГРАНИТОГРЕС ЕRMESAURELIA ДОМИНО ГЕСО 60Х60 CM
Code: 247090
Short Description
- PURPOSE : INDOOR AND OUTDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : FLOOR TILE
- COLOR OF THE TILES : WHITE
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R10
- COUNTRY OF ORIGIN : ITALY
Price M2:
36.90 € 72.17 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 M2):
53.14 € 103.93 лв. | Brand | ЕRMESAURELIA |
| MODEL | ДОМИНО ГЕСО 60Х60 CM |
| PURPOSE | INDOOR AND OUTDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| THICKNESS | 8.20 мм |
| TYPE | FLOOR TILE |
| COLOR OF THE TILES | WHITE |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| SURFACE | MAT |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ITALY |
| ADDITIONAL INFORMATION | RECTIFIED |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 23.330 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 8011634646962 |
No documents were found for this product

English 




























