WALL DECORATION ЕRMESAURELIA ДОМИНО БОТАНИКАЛ 25Х75 CM
Code: 247088
Short Description
- PURPOSE : INDOOR
- LENGTH : 75.00 см
- WIDTH : 25.00 см
- THICKNESS : 8.30 мм
- TYPE : WALL DECORATION
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.50 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ITALY
Price M2:
41.90 € 81.95 лв. Price for PACKAGE (1 PACKAGE- 1.5 M2):
62.85 € 122.92 лв. | Brand | ЕRMESAURELIA |
| MODEL | ДОМИНО БОТАНИКАЛ 25Х75 CM |
| PURPOSE | INDOOR |
| LENGTH | 75.00 см |
| WIDTH | 25.00 см |
| THICKNESS | 8.30 мм |
| TYPE | WALL DECORATION |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.50 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ITALY |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| EAN | 8011634647327 |
No documents were found for this product

English 




























