ГРАНИТОГРЕС ЕRMESAURELIA ДОМИНО ГЕСО 60Х60 CM
Код: 247090
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Цена M2:
36.90 € 72.17 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 M2):
53.14 € 103.93 лв. | Марка | ЕRMESAURELIA |
| МОДЕЛ | ДОМИНО ГЕСО 60Х60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.20 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕКТИФИЦИРАН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 23.330 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 8011634646962 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























