3D HDPS СТЕННИ ПАНЕЛИ NOLINA SLAT WALL CORAL 2.6 М
Код: 246878
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : HDPS
- ДЕКОР : CORAL
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- ШИРИНА : 122.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 12.00 мм
Доставка:
| Марка | NOLINA |
| МОДЕЛ | SLAT WALL CORAL 2.6 М |
| МАТЕРИАЛ | HDPS |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | CORAL |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| ШИРИНА | 122.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 12.00 мм |
| EAN | 2008690522473 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















