3D HDPS LINEAR PANELS NOLINA SLAT WALL CORAL 2.6 М
Code: 246878
In stock
Short Description
- MATERIAL : HDPS
- DECOR : CORAL
- LENGTH : 2600.00 мм
- WIDTH : 122.00 мм
- THICKNESS : 12.00 мм
Shipping:
| Brand | NOLINA |
| MODEL | SLAT WALL CORAL 2.6 М |
| MATERIAL | HDPS |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | CORAL |
| LENGTH | 2600.00 мм |
| WIDTH | 122.00 мм |
| THICKNESS | 12.00 мм |
| EAN | 2008690522473 |
No documents were found for this product

English 






















