3D ДЕКОРАТИВЕН PU КАМЪК KTN 120Х60Х5 СМ. GOLDEN HEMP
Код: 232888
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИУРЕТАН
- ДЕКОР : БЕЖОВ КАМЪК
- ДЪЛЖИНА : 1200.00 мм
- ШИРИНА : 600.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 50.00 мм
Доставка:
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ | 120Х60Х5 СМ. GOLDEN HEMP |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЕТОВА ГАМА | БЕЖОВА |
| ДЕКОР | БЕЖОВ КАМЪК |
| ДЪЛЖИНА | 1200.00 мм |
| ШИРИНА | 600.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 50.00 мм |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























