3D ДЕКОРАТИВЕН PU КАМЪК KTN 120Х60Х5 СМ. GOLDEN HEMP
Code: 232888
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИУРЕТАН
- DECOR : БЕЖОВ КАМЪК
- LENGTH : 1200.00 мм
- WIDTH : 600.00 мм
- THICKNESS : 50.00 мм
Shipping:
| Brand | KTN |
| MODEL | 120Х60Х5 СМ. GOLDEN HEMP |
| MATERIAL | ПОЛИУРЕТАН |
| COLOUR | БЕЖОВА |
| DECOR | БЕЖОВ КАМЪК |
| LENGTH | 1200.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| THICKNESS | 50.00 мм |
No documents were found for this product

English 
























