ГРАДИНСКА ШАТРА С ПОЛИКАРБОНАТ 295X295X262CM HD HD-9977
Код: 231894
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 295.00 см
- ШИРИНА : 295.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛИ И ПОЛИКАРБОНАТ
- ЦВЯТ : СИВ
Купи на изплащане
от26.26 €
/
51.36лв.
Лихва, такси и ГПР

10х69.50€
/
10х135.93лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-9977 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 295.00 см |
| ШИРИНА | 295.00 см |
| ВИСОЧИНА | 262.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛИ И ПОЛИКАРБОНАТ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 72.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973692153 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























