ГРАДИНСКА ПЕРГОЛА 400X270CM С ПОДВИЖЕН ПОКРИВ 183274
Код: 248798
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ПЕРГОЛА
- ДЪЛЖИНА : 400.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ВИНИЛ
- ЦВЯТ : ТЪМНО СИН
| МОДЕЛ | 183274 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ПЕРГОЛА |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| ВИСОЧИНА | 270.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ВИНИЛ |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИН |
| ТЕГЛО | 23.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА СТЕНА |
| EAN | 8710379183274 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















