GARDEN PERGOLA 400X270CM WITH RETRACTABLE ROOF 183274
Code: 248798
Product is out of stock
Short Description
- PAVILION TYPE : PERGOLA
- LENGTH : 400.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ВИНИЛ
- COLOUR : ТЪМНО СИН
| MODEL | 183274 |
| PAVILION TYPE | PERGOLA |
| LENGTH | 400.00 см |
| HEIGHT | 270.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ВИНИЛ |
| COLOUR | ТЪМНО СИН |
| WEIGHT | 23.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА СТЕНА |
| EAN | 8710379183274 |
No documents were found for this product

English 


















