ГРАДИНСКА ШАТРА С ПОЛИКАРБОНАТ 295X295X262CM HD HD-9977
Code: 231894
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 295.00 см
- WIDTH : 295.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛИ И ПОЛИКАРБОНАТ
- COLOUR : СИВ
See credit plans
from26.26 €
/
51.36лв.
Interest, fees and APR

10х69.50€
/
10х135.93лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-9977 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 295.00 см |
| WIDTH | 295.00 см |
| HEIGHT | 262.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛИ И ПОЛИКАРБОНАТ |
| COLOUR | СИВ |
| WEIGHT | 72.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973692153 |
No documents were found for this product

English 























