ГРАДИНСКА ШАТРА 300X400X260CM HD HD-10700
Код: 239536
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 400.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ : ДЪРВЕСЕН ДЕКОР
Доставка:
Купи на изплащане
от23.18 €
/
45.34лв.
Лихва, такси и ГПР

10х61.35€
/
10х119.99лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10700 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ВИСОЧИНА | 260.00 см |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | ДЪРВЕСЕН ДЕКОР |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973986153 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























