ГРАДИНСКА ШАТРА 300X400X260CM HD HD-10700
Code: 239536
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 400.00 см
- WIDTH : 300.00 см
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
- COLOUR : ДЪРВЕСЕН ДЕКОР
Shipping:
See credit plans
from23.18 €
/
45.34лв.
Interest, fees and APR

10х61.35€
/
10х119.99лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10700 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 400.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| HEIGHT | 260.00 см |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | ДЪРВЕСЕН ДЕКОР |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973986153 |
No documents were found for this product

English 























