ГРАДИНСКА ШАТРА 300X300CM PU+UV50 HD HD-10715
Код: 239739
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от9.63 €
/
18.83лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.49€
/
10х49.85лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10715 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ВИСОЧИНА | 240.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973983152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















