ГРАДИНСКА ШАТРА 300X300CM PU+UV50 HD HD-10715
Code: 239739






The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 300.00 см
- WIDTH : 300.00 см
Shipping:
See credit plans
from7.56 €
/
14.79лв.
Interest, fees and APR

10х20.00€
/
10х39.12лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10715 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| HEIGHT | 240.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973983152 |
No documents were found for this product

English 





















