ГРАДИНСКА ШАТРА 295X295CM С МРЕЖА ПРОТИВ НАСЕКОМИ HD HD-8632
Код: 141692
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 295.00 см
- ШИРИНА : 295.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : БЕЖОВ
Доставка:
Купи на изплащане
от14.32 €
/
28.01лв.
Лихва, такси и ГПР

10х37.90€
/
10х74.13лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-8632 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 295.00 см |
| ШИРИНА | 295.00 см |
| ВИСОЧИНА | 265.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| ТЕГЛО | 29.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С МРЕЖА ПРОТИВ НАСЕКОМИ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973143150 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















