ГРАДИНСКА ШАТРА 295X295CM С МРЕЖА ПРОТИВ НАСЕКОМИ HD HD-8632
Code: 141692
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 295.00 см
- WIDTH : 295.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : БЕЖОВ
Shipping:
See credit plans
from14.32 €
/
28.01лв.
Interest, fees and APR

10х37.90€
/
10х74.13лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-8632 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 295.00 см |
| WIDTH | 295.00 см |
| HEIGHT | 265.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| WEIGHT | 29.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С МРЕЖА ПРОТИВ НАСЕКОМИ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973143150 |
No documents were found for this product

English 





















