ГРАДИНСКА ШАТРА 244X152X240CM СЪС СТРАНИЧНИ ТЕНТИ HD HD-10067
Код: 231893
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 244.00 см
- ШИРИНА : 152.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : КАФЯВ
Доставка:
Купи на изплащане
от6.95 €
/
13.59лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.40€
/
10х35.99лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10067 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 244.00 см |
| ШИРИНА | 152.00 см |
| ВИСОЧИНА | 240.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ТЕГЛО | 21.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | PU ПОКРИТИЕ И UV50+ ЗАЩИТА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973691156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















