ГРАДИНСКА ШАТРА 244X152X240CM СЪС СТРАНИЧНИ ТЕНТИ HD HD-10067
Code: 231893
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 244.00 см
- WIDTH : 152.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : КАФЯВ
Shipping:
See credit plans
from6.95 €
/
13.59лв.
Interest, fees and APR

10х18.40€
/
10х35.99лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10067 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 244.00 см |
| WIDTH | 152.00 см |
| HEIGHT | 240.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАФЯВ |
| WEIGHT | 21.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | PU ПОКРИТИЕ И UV50+ ЗАЩИТА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973691156 |
No documents were found for this product

English 





















