ТЕНТА 350X250CM HD HD-8124
Код: 129524
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : ТЕНТА
- ДЪЛЖИНА : 350.00 см
- ШИРИНА : 250.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : БЯЛО/ЗЕЛЕНО
Доставка:
Купи на изплащане
от10.04 €
/
19.64лв.
Лихва, такси и ГПР

10х26.58€
/
10х51.99лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-8124 |
| ТИП СЕННИК | ТЕНТА |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 см |
| ШИРИНА | 250.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | БЯЛО/ЗЕЛЕНО |
| ТЕГЛО | 19.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MAX:350X250, MIN:350X20CM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939972881152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















