ТЕНТА 300X200CM HD HD-9347
Код: 148043
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : ТЕНТА
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 200.00 см
- МАТЕРИАЛ : СТОМАНА И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ТЮРКОАЗ
Доставка:
Купи на изплащане
от9.06 €
/
17.72лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.99€
/
10х46.92лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-9347 |
| ТИП СЕННИК | ТЕНТА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 200.00 см |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ТЮРКОАЗ |
| ТЕГЛО | 20.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MAX:300X200, MIN:300X20CM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973286154 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















