ТЕНТА 300X200CM HD HD-9347
Code: 148043
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : TENT
- LENGTH : 300.00 см
- WIDTH : 200.00 см
- MATERIAL : СТОМАНА И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ТЮРКОАЗ
Shipping:
See credit plans
from9.66 €
/
18.89лв.
Interest, fees and APR

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-9347 |
| SUNSHADE TYPE | TENT |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 200.00 см |
| MATERIAL | СТОМАНА И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ТЮРКОАЗ |
| WEIGHT | 20.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | MAX:300X200, MIN:300X20CM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973286154 |
No documents were found for this product

English 






















