СЕННИК ТРИЪГЪЛЕН 360X360X360CM X61500240
Код: 135230
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : СЕННИК
- ДЪЛЖИНА : 360.00 см
- ШИРИНА : 360.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ТЪМНО СИВ
Доставка:
| МОДЕЛ | X61500240 |
| ТИП СЕННИК | СЕННИК |
| ДЪЛЖИНА | 360.00 см |
| ШИРИНА | 360.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИВ |
| ТЕГЛО | 0.820 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719202897654 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















