СЕННИК ТРИЪГЪЛЕН 360X360X360CM X61500240
Code: 135230
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : SUNSHADE
- LENGTH : 360.00 см
- WIDTH : 360.00 см
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ТЪМНО СИВ
Shipping:
| MODEL | X61500240 |
| SUNSHADE TYPE | SUNSHADE |
| LENGTH | 360.00 см |
| WIDTH | 360.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ТЪМНО СИВ |
| WEIGHT | 0.820 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8719202897654 |
No documents were found for this product

English 





















