СЕННИК ТРИЪГЪЛЕН 360X360X360CM AMBIANCE X66100200/ C46400620
Code: 135238
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : SUNSHADE
- LENGTH : 360.00 см
- WIDTH : 360.00 см
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИВ
Shipping:
| Brand | AMBIANCE |
| MODEL | X66100200/ C46400620 |
| SUNSHADE TYPE | SUNSHADE |
| LENGTH | 360.00 см |
| WIDTH | 360.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| WEIGHT | 0.930 kg |
| EAN | 8720573984324 |
No documents were found for this product

English 





















