СЕННИК ТРИЪГЪЛЕН 360X360X360CM AMBIANCE X66100200/ C46400620
Код: 135238
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : СЕННИК
- ДЪЛЖИНА : 360.00 см
- ШИРИНА : 360.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
| Марка | AMBIANCE |
| МОДЕЛ | X66100200/ C46400620 |
| ТИП СЕННИК | СЕННИК |
| ДЪЛЖИНА | 360.00 см |
| ШИРИНА | 360.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 0.930 kg |
| EAN | 8720573984324 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















