LED SMD ПРОЖЕКТОР 10W 6400K IP65 500LM HOROZ ASLAN
Код: 486097
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ASLAN
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 500 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | ASLAN |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 500 LM |
| ДЪЛЖИНА | 12.90 см |
| ШИРИНА | 3.75 см |
| ВИСОЧИНА | 10.90 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ,20000 H |
| EAN | 8680985561325 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












