LED SMD ПРОЖЕКТОР 10W 6400K IP65 500LM HOROZ ASLAN
Code: 486097
In stock
Short Description
- MODEL : ASLAN
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 500 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | ASLAN |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 500 LM |
| LENGTH | 12.90 см |
| WIDTH | 3.75 см |
| HEIGHT | 10.90 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ,20000 H |
| EAN | 8680985561325 |
No documents were found for this product

English 












