LED SMD ПРОЖЕКТОР 100W 6400K IP65 5000LM HOROZ ASLAN
Код: 486105
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ASLAN
- МОЩНОСТ W : 100.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 5000 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | ASLAN |
| МОЩНОСТ W | 100.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 5000 LM |
| ДЪЛЖИНА | 26.10 см |
| ШИРИНА | 3.30 см |
| ВИСОЧИНА | 21.70 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ,20000 H |
| EAN | 8680985561448 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












